Ceanu Mare: Solicitare de oferte „SISTEMATIZARE COMUNA CEANU MARE”
- Written by
- Be the first to comment!
- font size decrease font size increase font size
- Published in Stiri Campia Turzii
- Read 1023 times

Primăria comunei Ceanu Mare, cu sediul în Ceanu Mare, str.Principală,nr.101/C, având CIF sau CUI 5227935, este interesată în achiziționarea de: Ofertă „SISTEMATIZARE COMUNA CEANU MARE” cu privire la :
- Instalare Program Informatic pentru P.C.
- Încărcare bază de date cu utilizatori din Ceanu Mare, cu: tarlale, blocuri fizice și sectoare,
- Centralizarea suprafețelor și a tarlalelor,
- Identificarea proprietarilor,
- Identificarea situației juridice a terenurilor, identificarea erorilor de delimitare, precum şi poziționarea lor corectă, conform situației juridice
Participanții la prezenta procedură de achiziție, trebuie să prezinte:
- Certificatul de la Reg. Com. ,ca persoană juridică, și atestarea în domeniul proiectării și cadastru,
- Certificatele fiscal de la DGRFP și Primărie, de unde să reiasă că nu au datorii la bugetul local/stat,
- Declarațiile din art.69^1,art.180-181 ale OG nr 34/2006®
- Propunerea Tehnică de soluții și Oferta de prețuri, cu termenul de executare al lucrărilor,
Termenul pentru depunerea plicurilor închise, la Registratura Primăriei Ceanu Mare, este data de 15.02.2016 orele 13,00 cu precizările următore:
*) Criteriul de atribuire este „prețul cel mai scăzut” cf.art.198 alin(1) lit.b) al OG 34/2006®,
**) Lipsa oricărui document de calificare solicitat, cât și depunerea după data fixată, duce la excluderea din procedura de achiziție,
***) Deschiderea ofertelor va avea loc în ziua de 16.02.2016 ora 10:00 la Primăria Ceanu Mare.
Primarul comunei Ceanu Mare,
PĂCURAR VIRGIL