Primăria şi Consiliul Local Câmpia Turzii premiază elevii cu rezultate deosebite

primaria campia turzii oldPrimăria şi Consiliul Local Câmpia Turzii premiază elevii cu rezultate deosebite în cursul anului şcolar 2013-2014, mai exact cei care au obţinut rezultate bune la olimpiadele şcolare şi şefii de promoţie din clasa a VIII-a şi a XII-a de la Liceul Teoretic "Pavel Dan", Colegiul Tehnic "Victor Ungureanu" şi Şcolile Generale "Avram Iancu" şi "Mihai Viteazu".

Lista premianţi Liceul Teoretic "Pavel Dan"

1 Roman Andreea Iulia - şef promoţie XII - 500 lei
2 Dee Eliza Izabella - şef promoţie XII - 500 lei
3 Leu Andreea - şef promoţie VIII - 200 lei
4 Mărgăritoiu Maria - locul III Olimpiada Judeţeană de Religie Ortodoxă clasa IX - 100 lei
5 Giurgiu Mara Georgiana - locul III Olimpiada Judeţeană de Religie Ortodoxă clasa XI - 100 lei
6 Săutean Anamaria - locul I Olimpiada Judeţană de Geografie, locul III Olimpiada Naţională de Geografie clasa VII - 280 lei
7 Birișan Denisa-Ophelia - locul I Olimpiada Naţională de Geografie VI - 150 lei
8 Echipa de volei băieţi - locul II Olimpiada Judeţană de Sport - 100 lei
9 Echipa de fotbal băieţi - locul II Olimpiada Judeţană de Sport - 100 lei

Lista premianţi  Colegiul Tehnic "Victor Ungureanu"

1 Sălăgean Daniela Maria - şef promoţie XII - 500 lei
2 Bolog Eugen - locul I Olimpiada Judeţeană Tehnică Interdisciplinară clasa XI - 150 lei
3 Radean Andreea - locul II Olimpiada Judeţeană Tehnică Interdisciplinară clasa XI - 120 lei
4 Nemet Andreea Catalina - locul II Olimpiada Judeţeană Tehnică Interdisciplinară clasa XII - 120 lei
5 Plesa Felician Marcel - locul II Olimpiada Judeţeană Tehnică Interdisciplinară clasa XII - 120 lei
6 Andreika Irina Lia - locul III Olimpiada Judeţeană Tehnică Interdisciplinară clasa XII - 100 lei
7 Ceclan Mircea - locul III Olimpiada Judeţeană Tehnică Interdisciplinară clasa XII - 100 lei
8 Florea Cecilia - locul III Olimpiada Judeţeană Tehnică Interdisciplinară clasa XII - 100 lei
9 Echipa de handbal fete - locul III Olimpiada Judeţană de Sport - 100 lei
10 Echipa de rugby băieți - locul III Olimpiada Judeţană de Sport - 100 lei
11 Hidișan Răzvan Lucian - locul II Olimpiada Judeţană de Sport - tenis de masă clasa IX - 120 lei

Lista premianţi Şcoala Generală "Avram Iancu"

1 Dan Teodora - şef promoţie VIII - 200 lei
2 Rendeș Andreea - locul I Olimpiada Judeţană de Limba Franceză, locul II Olimpiada Naţională de Limba Franceză clasa VII - 300 lei
3 Onișor Andrada - locul III Olimpiada Judeţană de Limba Româna clasa VI - 100 lei
4 Echipa de handbal fete - locul III Olimpiada Judeţană de Sport - 100 lei
5 Echipa de volei fete - locul III Olimpiada Judeţană de Sport - 100 lei

Lista premianţi Şcoala Generală "Mihai Viteazu"

1 Bontea Diana Maria - şef promoţie VIII - 200 lei
2 Surdu Ioana Andreea - şef promoţie VIII - 200 lei
3 Echipa de fotbal băieți - locul III Olimpiada Judeţană de Sport - 100 lei

Last modified onDuminică, 17 Iulie 2016 17:11

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

back to top

Sectiuni

Adrese utile

Recomandari

Follow Us

×

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time