AUTOcatalog.ro face angajări la Câmpia Turzii

logo autocatalogAUTOcatalog.ro, cel mai complet ghid online de companii, promoţii, ştiri, articole, produse şi servicii din domeniul auto face angajări la Câmpia Turzii pentru posturile operator calculator/consilier vânzări.

Cerinte si responsabilitati:
Buna utilizare a calculatorului
Cunostinte avansate de navigare pe internet
Cunostinte despre domeniul auto - creare de continut (articole, stiri, evenimente) - constitue avantaj
Management retele sociale ( Facebook, Twitter)
Construirea de liste de firme dupa criterii date
Executarea de campanii de emailing
Executarea de campanii de vanzare prin telefon
Suport clienti

Oferta:
Birou si echipamente de lucru (laptop si telefon)
Training
Suport pentru indeplinirea sarcinilor
Salariu fix + comision

IMPORTANT: Mail-urile sa contina raspuns la intrebarea de mai jos:
De ce considerati ca sunteti candidatul potrivit?

Last modified onDuminică, 17 Iulie 2016 17:11